Sukcesy MKN Nanobiotechnologii na 49. Przeglądzie Kół Naukowych

2022-12-09

W dniu 9.12.2022 na naszej uczelni odbyło się wydarzenie - 49 Przegląd Dorobku Kół Naukowych.

Studenci naszego Koła (Międzywydziałowe Koło Naukowe Nanobiotechnologii) wygłosili 3 referaty, otrzymując za nie wszystkie 3 możliwe wyróżnienia w kategorii Bioinżynieria i Nauki Biologiczne. Oznacza to, że każdy wygłoszony przez nasze Koło referat otrzymał wyróżnienie!

Serdecznie gratulujemy!

Wyróżnienia otrzymali:

• Sebastian Michalec oraz Wiktoria Klimek za wygłoszenie referatu pt. „Adhezja komórek kostniakomięsaka linii MG-63 do powłok hydroksyapatytowych domieszkowanych nanocząstkami srebra

• Weronika Jabłońska i Marcin Niewiadomski za wygłoszenie referatu pt. „Wpływ nanocząstek węglanu wapnia (CaCO3), tlenku cynku (ZnO) oraz kwasu askorbinowego na przeżywalność komórek progenitorowych końcowego odcinka kręgosłupa zarodka kury w hodowli in vitro oraz na rozrost tkanki na skafoldach polikaprolaktonowych”,

• Kacper Kręgielewski za wygłoszenie referatu pt. „Wpływ tlenku grafenu na regulację cyklu komórkowego w glejaku IV stopnia w badaniach iv vitro”.

nagrody

Dziękujemy zarówno organizatorom Przeglądu Dorobku Kół Naukowych - Koło Naukowe Zwierząt Doświadczalnych i Laboratoryjnych, prelegentom, opiekunom projektów, a także opiekunom naszego Koła Naukowego. To dla nas wszystkich wielki sukces. Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów!

nagrody

Katedra Nanobiotechnologii © 2020-2024